close
تبلیغات در اینترنت
دانلود مستقیم بازیهای کنسول

دانلود مستقیم جدیدترین بازیهای روز دنیا

دانلود مستقیم بازیهای کنسول

banner
بیشتر دنبال چه چیزی میگردید؟


جستجوگر پیشرفتهTransformers Fall Of Cybertron XBOX360 دانلود بازی Transformers Fall Of Cybertron برای XBOX360

|نسخه معتبر SPARE با حجم ۸GB|

|بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|

حتماً شما هم با فیلم های ترنسفورمر آشنا هستید فیلم های خیالی که تا به حال نسخه های زیادی از آن منتشر شده است و طرفداران خاص خود را دارد. کمپانی ACTIVISION تصمیم بر آن گرفته است تا نسخه جدید بازی ترنسفومر را با الهام گرفتن از داستان فیلم جدید آن طراحی و روانه ی بازار کند. در این نسخه از بازی شما نیز به عنوان یک رباط با انسان ها و ربات های ویرانگر به مبارزه میپردازید و آن ها را از نابودی زمین باز میدارید. بازی نیز همانند فیلم در سبکی تخیلی قرار دارد که دارای گیم پلی و گرافیک بسیار عالی است، پس اگر شما هم یکی از طرفدار های این فیم زیبا هستید به شما پیشنهاد میکنیم تا این بازی زیبا را از دست ندهید. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 24

:: بازدید : 983
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [شنبه 28 مرداد 1391 ] [ 21:5]
تاریخ

MX Vs ATV Alive PS3 دانلود بازی MX Vs ATV Alive برای PS3

|نسخه معتبر Included با حجم ۳GB و قابل اجرا بر روی FW 3.55|

MX Vs ATV Alive عناون یکی از شاهکار های کمپانی بازی ساز THQ در سال ۲۰۱۱ برای کنسول های PS3 است که به پلیر امکان تجربه رالی های موتور سواری در جاده های خاکی را میدهد. این بازی زیبا که نسخه های متععدی از آن منتشر شده است یکی از کاملترین بازی های حال حاضر در شبیه سازی رالی های موتور سواری است که در جاده های خاکی برگزار میشود. گرافیک و نوع کنتر یا همان گیم پلی بازی بسیار عالی و قابل تحسین است چرا که با توجه به تمام نکات بر سر پیچ ها و تمرکز پلیر بستگی دارد. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 3 امتیاز توسط 3 نفر مجموع امتیاز : 12

:: بازدید : 847
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [چهارشنبه 25 مرداد 1391 ] [ 20:50]
تاریخ

Portal 2 PS3 دانلود بازی Portal 2 برای PS3

|نسخه معتبر ABSTRAKT با حجم ۴٫۳۰GB و قابل اجرا بر روی FW 3.55|

شاید شما نیز با نام Portal 2 نیز آشنا باشید، بازی که برنده جوایز بسیار زیادی به خاطر داستان و موزیک خود شده است. این بازی توانست برای کمپانی نو پای VALVE موفقیت به سزایی کسب نماید، داستان بازی در رابطه با یک ربات است که برای نجات جان خود و رهایی از زندانی که در آن گیر افتاده است(منظور از زندان؛ مکانی است که باید در آن کار کند) دست به هر کاری میزند و پلیر در این بازی موظف است تا او را در این راه و برای رسیدن به هدفش یاری کند. بازی از گرافیک و گیم پلی عالی برخوردار است. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

:: بازدید : 1011
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [یکشنبه 22 مرداد 1391 ] [ 20:59]
تاریخ

Darksiders II XBOX360 دانلود بازی Darksiders II برای XBOX360

|نسخه معتبر iMARS با حجم ۸GB|

|بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|

Darksiders II عنوان بازی جدید کمپانی THQ است که ادامه دهنده ی داستان نسخه ی اول خود است، همانگونه که در نسخه اول بازی شما به عنوان یک اسب سوار در آخرالزمان قرار گرفته اید و قصد دارید تا از جنگ جلوگیری کنید یا در جنگ پیروزی خود را قطعی کنید، اما در این نسخه از بازی شما به عنوان یک اسب سوار صلح جو هستید که قصد جلوگیری از مبارزه با برادر خویش را دارید اما برادر شما این درخواست را نادیده گرفته و صلح شما را قبول نمیکند پس شما چاره ایی جزء مبارزه با او را ندارید. اتفاقات بازی طبق گفته و متن انگلیسی منتشر شده از سوی کمپانی تماماً در آخرالزمان است! اما این سوال پیش می آید که آیا بازی هایی که به تازگی منتشر میشوند تماماً قصد به نمایش کشاندن پایان زندگی را دارند ؟! بازی از نظر گرافیک و گیم پلی بسیار عالی کار شده است. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 6 نفر مجموع امتیاز : 10

:: بازدید : 846
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [شنبه 21 مرداد 1391 ] [ 20:51]
تاریخ

Sleeping Dogs XBOX360 دانلود بازی Sleeping Dogs برای XBOX360

|نسخه معتبر SWAG با حجم ۷٫۷۰GB|

|بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|

شاید شما هم نام بازی جدید کمپانی SQUARE ENIX را شنیده باشید، بازی که قبل از انتشار تبلیغات بسیاری برای آن صورت گرفت و حتی شایعه شده بود که این بازی نسخه جدید بازی محبوب و زیبای GTA است. بازی Sleeping Dogs یکی از جدیدترین بازی های حال حاضر است که در میان دیگر بازی هایی که امسال منتشر شده است توانسته است جایگاه خوبی را برای خود رقم بزند و با انتشار اسکرین شات ها و داستان بازی تا قبل از انتشار پلیر ها را مشتاق کرده است به صورتی که پلیر ها برای انتشار این بازی لحظه شماری میکردند. اما این انتظار تمام شده است و این بازی زیبا برای کنسول های محبوب XBOX360 منتشر شده است و کاربران ایکس باکس را خوشحال کرده است اما همچنان کاربران PC باید انتظار بکشند. بازی در شهر هنگ کونگ است و تمام اتفاقات نیز در همین شهر رخ میدهد، در این بازی شما همانند بازی GTA به عنوان یک شخصیت باید با گروه یا همان مافیای خود با دیگر مافیا ها درگیر شوید و آن ها را نابود کنید یا به زیر سلطه ی خود آورید. بازی از گرافیک و گیم پلی واقعاً عالی برخوردار است و مسلماً در صورت انتشار نسخه های دیگر این بازی میتوان یک رقیب بسیار سخت برای بازی محبوب GTA باشد گر چه در این سال ها بازی های زیادی برای مقابله با بازی GTA و پایین آوردن آن منتشر شده است که در این امر هیچ کدام موفق نبوده است. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 20

:: بازدید : 1182
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [شنبه 21 مرداد 1391 ] [ 1:6]
تاریخ

Clash Of The Titans XBOX360 دانلود بازی Clash of the Titans برای XBOX360

|نسخه معتبر Global با حجم ۷GB|

|بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|

Clash of the Titans عنوان یک بازی بسیار زیبا و رومی است که توسط کمپانی Namco در سال ۲۰۱۰ در بازار منتشر شد و توانست یکی از موفقترین بازی های سال ۲۰۱۰ برای کنسول محبوب ایکس باکس باشد. از نظر موضوع میتوان بازی را در رده ی بازی های تخیلی قرار داد چرا که پلیر در این بازی باید برای  رسیدن به هدف خود با شیاطین مبارزه کند و سرپرست آن ها را نابود کند. بازی از نظر داستان باسایر بازی ها متمایز است و از گرافیک و گیم پلی بسیار عالی برخوردار است. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت ام جی گیمز دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 9

:: بازدید : 536
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [سه شنبه 17 مرداد 1391 ] [ 20:42]
تاریخ

Crash Time 4 The Syndicate XBOX360 دانلود بازی Crash Time 4: The Syndicate برای XBOX360

|نسخه معتبر STRANGE با حجم ۷GB|

|بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|

Crash Time 4 عنوان یک بازی رالی ماشین است که در سال ۲۰۱۰ برای کنسول های ایکس باکس ۳۶۰ از سوی کمپانی PQbue منتشر شد. این بازی زیبا مسابقات خیابانی را به نمایش میکشاند و میتوان گفت که بازی در سبک بازی محبوب و قدیمی Need for Speed سری هفتم است که شما میتوانید در این بازی با مسابقه دادن و پیروز شدن در مسابقات با پولی که به دست می آورید موتور ماشین خود را قوی تر کنید و یا حتی ماشین خود را اسپرت کنید. در هر مرحله از بازی نسبت به خوب رانندگی کردن شما ماشین های بیشتری باز میشود که هر کدام نسبت به ماشین های قبلی دارای خصوصیات بهتر و بدتر هستند. گرافیک بازی نیز در حد متوسط است. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت ام جی گیمز دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

:: بازدید : 534
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [سه شنبه 17 مرداد 1391 ] [ 20:40]
تاریخ

Pro Evolution Soccer 2013 XBOX360 دانلود بازی Pro Evolution Soccer 2013 برای XBOX360|نسخه DEMO

|نسخه دمو بازی|

|برای بحث و تبادل نظر پیرامون این بازی کلیک کنید|

حتماً تا به حال با سری بازی های PES که یکی از کاملترین بازی ها و شبیه سازهای مسابقات فوتبال است و همچنین رقیب سر سخت بازی محبوب FIFA است، آشنایی دارید. بازی بسیار زیبایی که برای علاقه مندان به فوتبال هر ساله نسخه ی جدید منتشر میشود که نسبت به دیگر نسخه های قدیمی تکمیلی تر و مسلماً تغییرات وسیع تر برای رقابت با بازی FIFA نسبت به نسخه های قدیمی صورت میگیرد. در نسخه ی جدید بازی Pro Evolution Soccer به عنوان PES 2013 تغییرات بسیار زیادی مشاهده میشود و میتوان گفت نسبت به نسخه های قدیمی کاملترین نسخه ی شبیه سازی شده است که تاکنون در بازار عرضه شده است، تمام تغییرات تیم ها،زمین ها و انتقالات در این نسخه به صورت کامل برای تمام تیم ها به چشم می آید و همچنین گیم پلی بهتر و مدیریت بهتر بر بازکنان نیز از نکات قابل توجهی است که بر روی آن دقت کافی انجام شده است. گرافیک بازی نیز نسبت به نسخه های قبل بسیار بهتر است و بر روی به نمایش کشاندن چهره ی بازکنان زیباتر کار شده است. این نسخه فقط دمو بازی است که حجمی معادل ۱GB دارد. میتوانید این بازی زیبا را به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت  دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 664
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [پنجشنبه 05 مرداد 1391 ] [ 16:54]
تاریخ

Test Drive Ferrari Racing Legends PS3 دانلود بازی Test Drive Ferrari Racing Legends برای PS3

|نسخه معتبر DUPLEX و قابل اجرا بر روی FW 4.11|

بعد از مدت ها کمپانی بازی ساز آتاری (Atari) دست به کار شده است و یک بازی زیبا و با گرافیک بالا همانند دیگر کار های قبلی خود ارائه و روانه ی بازار کرده است، بازی Test Drive یک بازی رالی بسیار زیبا است که در آن تمام ماشین های فراری که تاکنون ساخته شده است در آن جای گرفته است، جالب است که تمام ماشین های هفتاد سال پیش که توسط این کمپانی بزرگ ساخته شده است در این بازی نیز به چشم می آیند. بازی گرافیک بسیار بالایی دارد و نسبت به دیگر بازی های رالی که تا به امروز عرضه شده است در سطح بالاتری قرار گرفته است. بازی از نظر گیم پلی واقعاً عالی است به گونه ایی که تمام جزئیات را نشان میدهد و همچنین تمام جزئیات از نظر سرعت، مقاومت و … ماشین ها به صورت واقعی در بازی طراحی شده است که تجربه ایی جدید را برای پلیر رقم میزند. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت پارسی گیم دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

:: بازدید : 836
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [شنبه 10 تير 1391 ] [ 21:47]
تاریخ

Test Drive Ferrari Racing Legends XBOX360 دانلود بازی Test Drive Ferrari Racing Legends برای XBOX360

|نسخه معتبر COMPLEX|

|بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|

|دوستانی که در اکسترک کردن این بازی مشکل دارند، پارت ۸ را دانلود کنند|

بعد از مدت ها کمپانی بازی ساز آتاری (Atari) دست به کار شده است و یک بازی زیبا و با گرافیک بالا همانند دیگر کار های قبلی خود ارائه و روانه ی بازار کرده است، بازی Test Drive یک بازی رالی بسیار زیبا است که در آن تمام ماشین های فراری که تاکنون ساخته شده است در آن جای گرفته است، جالب است که تمام ماشین های هفتاد سال پیش که توسط این کمپانی بزرگ ساخته شده است در این بازی نیز به چشم می آیند. بازی گرافیک بسیار بالایی دارد و نسبت به دیگر بازی های رالی که تا به امروز عرضه شده است در سطح بالاتری قرار گرفته است. بازی از نظر گیم پلی واقعاً عالی است به گونه ایی که تمام جزئیات را نشان میدهد و همچنین تمام جزئیات از نظر سرعت، مقاومت و … ماشین ها به صورت واقعی در بازی طراحی شده است که تجربه ایی جدید را برای پلیر رقم میزند. این بازی زیبا را میتوانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از وب سایت پارسی گیم دانلود کنید و لذت ببرید.


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

:: بازدید : 649
:: ارسال شده در: دانلود مستقیم بازیهای کنسول ,

نویسنده
نویسنده : mohamadrad
تاریخ : [شنبه 10 تير 1391 ] [ 21:45]
تاریخ
آخرین مطالب ارسالی
راه اندازی دوباره تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391
دانلود بازی Transformers Fall Of Cybertron برای XBOX360 تاریخ : شنبه 28 مرداد 1391
دانلود بازی MX Vs ATV Alive برای PS3 تاریخ : چهارشنبه 25 مرداد 1391
دانلود نسخه BlackBox بازی X-Men Origins Wolverine برای PC تاریخ : چهارشنبه 25 مرداد 1391
دانلود نسخه BlackBox بازی Darksiders II برای PC تاریخ : چهارشنبه 25 مرداد 1391
دانلود بازی Darksiders II برای PC تاریخ : سه شنبه 24 مرداد 1391
دانلود بازی Portal 2 برای PS3 تاریخ : یکشنبه 22 مرداد 1391
دانلود بازی Darksiders II برای XBOX360 تاریخ : شنبه 21 مرداد 1391
دانلود بازی Sleeping Dogs برای XBOX360 تاریخ : شنبه 21 مرداد 1391
دانلود نسخه BlackBox بازی Afterfall: InSanity Extended Edition برای PC تاریخ : شنبه 21 مرداد 1391
صفحات سایت
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
ارتباط با مدیر
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
دانلود مستقیم بازیهای روز دنیا
اخبار سایت
معرفی بازیهای جدید
کد تقلب یازیها
ویرایش بازیهای رایانه ای
کرک بازیها
دانلود مستقیم بازیهای کنسول
دانلود مستقیم آپدیت کنسول
نرم افزار های کاربردی
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 326
کل نظرات کل نظرات : 117
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 4635

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 231
باردید دیروز باردید دیروز : 273
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 2
بازدید هفته بازدید هفته : 763
بازدید ماه بازدید ماه : 2,323
بازدید سال بازدید سال : 42,202
بازدید کلی بازدید کلی : 731,939

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 18.212.93.234
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir

پشتیبانی آنلاین ام جی گیمز: